O nas

Studex® to uznana na całym świecie marka, oferująca profesjonalny sprzęt do przekłuwania uszu. Jako niekwestionowany lider w tej branży nasza firma produkuje:

  • akcesoria do przebijania uszu;
  • produkty do pielęgnacji po zabiegu;
  • kolczyki ze stali chirurgicznej 316L, tytanu, 18- i 14-karatowego złota białego bądź żółtego.

Współpracujemy z salonami i hurtowniami kosmetycznymi, studiami body piercingu oraz jubilerami. Nasi klienci doceniają łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo stosowania naszych rozwiązań.

Nasze technologie zapoczątkowały rewolucję w branży przekłuwania uszu. Zapewniają one bezpieczeństwo i sterylność przeprowadzanych zabiegów. Studex System 75 sprawia, iż moment przebicia ucha jest praktycznie bezbolesny. Z nami nie tylko Ty, ale i Twoi Klienci przekonają się, że przekłuwanie uszu jeszcze nigdy wcześniej nie było tak łatwe, delikatne i bezpieczne.

Wszystkie oferowane przez nas kolczyki są idealne dla alergików. Nie zawierają niklu, ołowiu, kadmu oraz kobaltu. Od przeszło 40 lat nasze produkty kojarzą się z bezpieczeństwem, sterylnością i najwyższą jakością. Cieszą się one zaufaniem naszych partnerów. Sprzedawane przez nas systemy, akcesoria oraz kolczyki do uszu stosowane są na całym świecie przez salony i hurtownie kosmetyczne, studia body piercingu oraz salony jubilerskie.

Siedziba firmy Studex Inc zlokalizowana jest w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii, nieopodal Los Angeles. Przedsiębiorstwo zawdzięcza swój sukces pracy inżynierów i projektantów, którzy opracowując innowacyjne rozwiązania, czerpią co najlepsze ze współczesnych technologii. Takie podejście pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości, które są zgodne z odpowiednimi standardami oraz bieżącymi trendami w modzie. Zgodnie z inskrypcją „Made In U.S.A.”, wszystkie nasze systemy i kolczyki produkowane są w nowoczesnym zakładzie Studex® w USA.

Wytwarzane przez nas kolczyki, akcesoria oraz sprzęt poddawane są rygorystycznemu procesowi kontroli jakości. Nasze produkty są więc nie tylko piękne ale i bezpieczne. Zachowanie restrykcyjnych standardów bezpieczeństwa dotyczy nie tylko produkcji naszych wyrobów, ale również samych pracowników. Oferowane przez nas kolczyki do przekłuwania uszu, nie tylko te ze stali chirurgicznej ale również złota czy tytanu, są sterylne i spełniają bądź przekraczają normy Unii Europejskiej i FDA ( USA Food & Drug Administration).

Chociaż nasze wyroby produkowane są w Stanach Zjednoczonych, można spotkać je w praktycznie każdym zakątku świata. „Podróżują” one do oddziałów firmy Studex® jak również partnerskich rozsianych w ponad 70 krajach na 6 kontynentach. Sprzedaż w Europie nadzoruje Studex® Europa z siedzibą w Koblach (Austria). Nie mniej jednak oddziały europejskie są odpowiedzialne za marketing, promocję i sprzedaż w swoim kraju. Za pośrednictwem europejskiej centrali dostarczają cennych pomysłów oraz danych o bieżących trendach rynkowych do naszej centrali międzynarodowej.